30.01.2023
Wkrótce
Jagiellońskie Warsztaty Olimpijskie

18.02.2023

JWO to cykl spotkań dla uczniów z Polski południowej przygotowujących się do udziału w olimpiadach informatycznej i matematycznej. Obejmuje on zajęcia z matematyki i informatyki, prowadzone przez pracowników, doktorantów i studentów naszego Wydziału, wśród nich wielu laureatów olimpiad matematycznej i informatycznej. 18 lutego spotkamy się z uczniami po raz piąty i niestety, w tym roku akademickim, już ostatni.
więcej o Jagiellońskie Warsztaty Olimpijskie
Jagielloński Turniej Matematyczny  - finał

04.03.2023 - 05.03.2023

W dniach 4-5 marca odbędzie się finał VI edycji Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego, ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez nasz wydział. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich, ale do udziału zapraszamy także szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych. Mamy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i finał odbędzie się stacjonarnie, w siedzibie naszego wydziału.
więcej o Jagielloński Turniej Matematyczny - finał
Studencki Festiwal Informatyczny

30.03.2023

W dniach 30.03.23 - 1.04.23 odbędzie się 18. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Organizatorami festiwalu są koła naukowe krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, który reprezentują - Epicentrum z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Koło Studentów Informatyki działające na naszym wydziale.
więcej o Studencki Festiwal Informatyczny
Matematyczne czwartki

13.04.2023

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w ramach cyklu "Matematyczne czwartki". Odbędzie się ono w formie hybrydowej w dniu 13 kwietnia 2023 r.
więcej o Matematyczne czwartki