03.10.2022
Wkrótce
Wydziałowa Inauguracja roku akademickiego 2022/23

06.10.2022

Serdecznie zapraszamy na Wydziałową Inaugurację roku akademickiego 2022/2023. Podczas uroczystości wręczone zostaną nagrody i stypendia, reprezentanci studentów opowiedzą o nauce na naszym wydziale, zaś wykład inauguracyjny przedstawi dr hab. Adam Roman, prof. UJ.
więcej o Wydziałowa Inauguracja roku akademickiego 2022/23
Matematyczne czwartki

13.10.2022

Zapraszamy na pierwsze w nowym roku akademickim spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w ramach cyklu "Matematyczne czwartki". Odbędzie się ono w formie hybrydowej w dniu 13 października o godz.12:00. Obowiązują zapisy. Zapraszamy!
więcej o Matematyczne czwartki
Jagiellońskie Warsztaty Olimpijskie

22.10.2022

JWO to cykl spotkań dla uczniów z Polski południowej przygotowujących się do udziału w olimpiadach informatycznej i matematycznej. Obejmuje on zajęcia z matematyki i informatyki, prowadzone przez pracowników, doktorantów i studentów naszego Wydziału, wśród nich wielu laureatów olimpiad matematycznej i informatycznej. W tym roku wracamy do stacjonarnej wersji zajęć.
więcej o Jagiellońskie Warsztaty Olimpijskie