30.05.2024
Trwające

04.09.2023 - 21.06.2024

W roku 2023/2024 zajęcia kółek matematycznych będą prowadzone na dwóch poziomach zaawansowania - poziomie B dedykowanym uczniom klas VI i VII szkół podstawowych oraz poziomie C przeznaczonym dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej i uczniów klas ponadpodstawowych.
więcej o Instytut Matematyki UJ zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych na zajęcia kółek matematycznych
Wkrótce
Warsztaty dla nauczycieli

06.06.2024

Serdecznie zapraszamy na drugie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu „Praca z uczniem uzdolnionym matematycznie". Odbędzie się ono w formie stacjonarnej i obejmie dwa bloki zajęciowe z przerwą kawowo-obiadową. Obowiązuje rejestracja, która potrwa do 3 czerwca.
więcej o Warsztaty dla nauczycieli
Wykład im. S. Łojasiewicza

10.06.2024

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny wykład im. S. Łojasiewicza. W tym roku prelegentem będzie profesor László Lovász z Alfréd Rényi Institute of Mathematics.
więcej o Wykład im. S. Łojasiewicza
XXV Międzynarodowe Warsztaty dla Młodych Matematyków

22.09.2024 - 28.09.2024

Koło Matematyków Studentów UJ im. prof. Stanisława Zaremby po raz 25. zaprasza na Międzynarodowe Warsztaty dla Młodych Matematyków. Tytuł tegorocznej edycji to "Topologia Obliczeniowa". Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentów i doktorantów kierunków matematycznych, jak i pokrewnych, oraz pasjonatów matematyki.
więcej o XXV Międzynarodowe Warsztaty dla Młodych Matematyków