21.10.2021
Wybrany Dzień
Matematyczne Czwartki

21.10.2021

Matematyczne Czwartki na Uniwersytecie Jagiellońskim są cyklem spotkań popularnonaukowych o matematyce adresowanych do młodzieży szkolnej. Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w nowym roku akademickim.
więcej o Matematyczne Czwartki
Trwające
Jagielloński Turniej Matematyczny - I etap

20.10.2021 - 20.11.2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym etapie Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego. Pierwszy etap ma formę konkursu elektronicznego, a na rozwiązanie zadań uczestnicy mają miesiąc.
więcej o Jagielloński Turniej Matematyczny - I etap
Wkrótce
Uniwersyteckie Zawody Informatyczne

23.10.2021

Uniwersyteckie Zawody Informatyczne to cykliczny konkurs programistyczny organizowany według zasad światowego konkursu ACM International Collegiate Programming Competition. Zawody odbywają się trzy razy do roku: w edycjach zimowych (styczeń) i wiosennych (marzec/kwiecień) zawodnicy rywalizują indywidualnie. Z kolei zawody jesienne (październik) są już, podobnie jak ICPC, konkursem drużynowym – każda 3-osobowa drużyna ma do dyspozycji jeden komputer.
więcej o Uniwersyteckie Zawody Informatyczne
Warsztaty dla nauczycieli

04.11.2021

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu warsztatów dla nauczycieli. Wykłady poprowadzą dr Patryk Pagacz oraz dr Martha Łącka.
więcej o Warsztaty dla nauczycieli
Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym 2021

06.11.2021 - 07.11.2021

Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym 2021 odbędą się w dniach 6-7 listopada na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym 2021