maj 2023

Organizator: Wydział Matematyki i Informatyki UJ
Kontakt: grzegorz.lewicki@uj.edu.pl
Wydziałowy turniej tenisa ziemnego

Zapraszamy do udziału w dalszych etapach wydziałowego turnieju tenisa ziemnego.

W najbliższy weekend zostaną rozegrane mecze ćwiercfinału, półfinału oraz finału. Odbędą się one na kortach WKS Wawelu Kraków.
Na ćwierćfinały zapraszamy w sobotę 27.05 od godz. 14:00 do 18:00. Natomiast w niedzielę, 28 maja mecze półfinałowe zaczną się już o godz. 8:00 i potrwają do 12:00.  O 13:00 rozegrany zostanie mecz o 3. miejsce a o godz. 15:00 nastąpi wielki finał!

Serdecznie zapraszamy do kibicowania! Podpowiadamy, jak najlepiej dotrzeć na miejsce - należy wysiąść z tramwaju na przystanku koło Uniwersytetu Pedagogicznego (róg ul. Królewskiej i Kazimierza Wielkiego), przejść obok stacji benzynowej i alejką spacerową dotrzeć do kortów.

Przypominamy, iż pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest prof. Grzegorz Lewicki.