21.02.2024
Trwające

04.09.2023 - 21.06.2024

W roku 2023/2024 zajęcia kółek matematycznych będą prowadzone na dwóch poziomach zaawansowania - poziomie B dedykowanym uczniom klas VI i VII szkół podstawowych oraz poziomie C przeznaczonym dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej i uczniów klas ponadpodstawowych.
więcej o Instytut Matematyki UJ zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych na zajęcia kółek matematycznych
Wkrótce
Jagielloński Turniej Matematyczny - finał

02.03.2024 - 03.03.2024

W dniach 2-3 marca odbędzie się finał VII edycji Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego, ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez nasz wydział. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich, ale do udziału zapraszamy także szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych. Finał odbędzie się stacjonarnie, w siedzibie naszego wydziału. Głównym sponsorem Turnieju jest w tym roku NOKIA.
więcej o Jagielloński Turniej Matematyczny - finał
Matematyczny Czwartek

04.04.2024

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w ramach cyklu "Matematyczne czwartki". Odbędzie się ono w dniu 4 kwietnia o godz.12:00. Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy, część stacjonarna w siedzibie naszego Wydziału będzie transmitowane na platformie LiveEvents, którą wykorzystywaliśmy również poprzednio.
więcej o Matematyczny Czwartek
Matematyczny Czwartek

09.05.2024

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w ramach cyklu "Matematyczne czwartki". Odbędzie się ono w dniu 9 maja o godz.12:00. Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy, część stacjonarna w siedzibie naszego Wydziału będzie transmitowane na platformie LiveEvents, którą wykorzystywaliśmy również poprzednio.
więcej o Matematyczny Czwartek