29.11.2022
Wkrótce
Matematyczne Czwartki

01.12.2022

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w ramach cyklu "Matematyczne czwartki". Odbędzie się ono w formie hybrydowej w dniu 1 grudnia o godz.12:00.
więcej o Matematyczne Czwartki
Forum Informatyki Teoretycznej 2022

01.12.2022 - 02.12.2022

FIT to coroczne spotkanie informatyków odbywające się niemal nieprzerwanie od 1991 roku. W tym roku odbędzie się ono w Krakowie.
więcej o Forum Informatyki Teoretycznej 2022
Jagiellońskie Warsztaty Olimpijskie

10.12.2022

JWO to cykl spotkań dla uczniów z Polski południowej przygotowujących się do udziału w olimpiadach informatycznej i matematycznej. Obejmuje on zajęcia z matematyki i informatyki, prowadzone przez pracowników, doktorantów i studentów naszego Wydziału, wśród nich wielu laureatów olimpiad matematycznej i informatycznej. 10 grudnia spotkamy się z uczniami już po raz trzeci w tym roku akademickim.
więcej o Jagiellońskie Warsztaty Olimpijskie
Jagielloński Turniej Matematyczny - II etap

17.12.2022

17 grudnia odbędzie się w formie zdalnej II etap VI edycji Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego, ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez nasz wydział. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich, ale do udziału zapraszamy także szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych.
więcej o Jagielloński Turniej Matematyczny - II etap