Trwające

04.09.2023 - 21.06.2024

W roku 2023/2024 zajęcia kółek matematycznych będą prowadzone na dwóch poziomach zaawansowania - poziomie B dedykowanym uczniom klas VI i VII szkół podstawowych oraz poziomie C przeznaczonym dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej i uczniów klas ponadpodstawowych.
więcej o Instytut Matematyki UJ zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych na zajęcia kółek matematycznych
Wkrótce
II Turniej Piłkarzyków DUET

27.04.2024 - 28.04.2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w rozgrywkach II Turnieju Piłkarzyków - DUET Wydziału Matematyki i Informatyki
więcej o II Turniej Piłkarzyków DUET
Matematyczny Czwartek

09.05.2024

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w ramach cyklu "Matematyczne czwartki". Odbędzie się ono w dniu 9 maja o godz.12:00. Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy, część stacjonarna w siedzibie naszego Wydziału będzie transmitowane na platformie LiveEvents, którą wykorzystywaliśmy również poprzednio.
więcej o Matematyczny Czwartek
Wykład im. S. Łojasiewicza

10.06.2024

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny wykład im. S. Łojasiewicza. W tym roku prelegentem będzie profesor László Lovász z Alfréd Rényi Institute of Mathematics.
więcej o Wykład im. S. Łojasiewicza