Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Stypendium imienia Franciszka Mertensa - wyniki

Wyniki piątej edycji konkursu - rok 2021

Piąta edycja konkursu o stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Franciszka Mertensa

Komisja Konkursowa piątej edycji konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznała osiem stypendiów dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:

  • Anna Blazhko (Białoruś)
  • Leonid Dorochko (Białoruś)
  • Dmitriy Gorovoy (Białoruś)
  • Marko Khasin (Ukraina)
  • Nikita Khomich (Białoruś)
  • Andrii Kovryhin (Ukraina)
  • Denis Logunov (Białoruś)
  • Maksym Tur (Ukraina)

Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Wyniki czwartej edycji konkursu - rok 2020

Czwarta edycja konkursu: „Stypendium im. Franciszka Mertensa za wyniki w nauce”

Komisja Konkursowa czwartej edycji Konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznała sześć stypendiów dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:

  • Oles Holembovskyy (Ukraina)
  • Daniel Jurszewicz (Białoruś)
  • Vadym Koval (Ukraina)
  • Andrii Kuts (Ukraina)
  • Pavel Sankin (Białoruś)
  • Andrej Velichkovski (Macedonia Północna)

Osobom, które w roku akademickim 2020/21 podjęły studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ przydzielono następujących tutorów: Lech Duraj (Andrii Kuts), Marcin Kozik (Pavel Sankin), Piotr Micek (Daniel Jurszewicz), Patryk Pagacz (Vadym Koval).

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Wyniki trzeciej edycji konkursu - rok 2019

Komisja Konkursowa trzeciej edycji Konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznała sześć stypendiów dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:

  • Nazarii Denha (Ukraina)
  • Daniil Homza (Białoruś)
  • Aliaksandra Novik (Białoruś)
  • Marin Varivoda (Chorwacja)
  • Maxym Zub (Ukraina)
  • Vladyslav Zveryk (Białoruś)

Osobom, które w roku akademickim 2019/20 podjęły studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ przydzielono następujących tutorów: Adam Polak, Lech Duraj (Nazarii Denha i Maxym Zub), Patryk Pagacz (Daniil Homza), Andrzej Grzesik (Aleksandra Novik), Tomasz Kobos (Marin Varivoda), Wojciech Słomczyński (Vladyslav Zveryk).

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Wyniki drugiej edycji konkursu - rok 2018

Komisja Konkursowa drugiej edycji Konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznało cztery stypendia dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:

  • Azur Donlagić (Bośnia i Hercegowina)
  • Dzianis Pivavarau (Białoruś)
  • Demian Banakh (Ukraina)
  • Anatoli Shatsila (Białoruś)

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Osobom, które w roku akademickim 2018/19 podjęły studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ przydzielono następujących indywidualnych tutorów: Marcin Kozik (Demian Banakh), Dominik Kwietniak (Azur Donlagić), Lech Duraj (Dzianis Pivavarau) oraz Michał Farnik (Anatoli Shatsila).

Wyniki pierwszej edycji konkursu - rok 2017

Jury pierwszej edycji Konkursu, pod przewodnictwem prof. Wojciecha Słomczyńskiego, przyznało dwa stypendia dla zagranicznych studentów.

Lauretami zostali:

1. Nikolay Sheshko (Białoruś)    92/100

2. Vladyslav Rachek (Ukraina)   84/100

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron