Skip banner

Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Sztuczna inteligencja wsparciem w diagnostyce mikrobiologicznej

16.04.2024
Interdyscyplinarny zespół złożony pracowników naszego Wydziału oraz Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego opracował metodę szybkiej identyfikacji bakterii i grzybów na zdjęciach z mikroskopu świetlnego.
Tanja Schindler laureatką Programu MSCA Postdoctoral Fellowships 2023

16.04.2024
Dr Tanja Schindler z Centrum Zaawansowanych Badań Matematycznych WMI została laureatką Programu MSCA Postdoctoral Fellowships 2023, finansowanego ze środków Programu Ramowego UE Horyzont Europa.
Nagroda Instytutu Matematycznego PAN dla Adama Kanigowskiego

12.04.2024
Jury konkursu o prestiżową Nagrodę Instytutu Matematycznego PAN uznało osiągnięcia naukowe dr. hab. Adama Kanigowskiego, prof. UJ za wybitne przyznając mu nagrodę za rok 2024. Profesor Kanigowski jest pierwszym w historii laureatem tej nagrody zatrudnionym na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Stypendium Ministra Nauki dla Dominika Bysiewicza

04.04.2024
Pod koniec marca dotarła do nas miła wiadomość o przyznaniu naszemu studentowi Dominikowi Bysiewiczowi stypendium Ministra Nauki. Na 1048 wniosków stypendium przyznano ostatecznie 386 studentom w całej Polsce.
Radosław Żak z główną nagrodą w konkursie "Krok w przyszłość"

03.04.2024
Miło nam poinformować, że w konkursie "Krok w przyszłość" organizowanym przez mBank nagrodę główną (20.000 złotych) oraz statuetkę STEFCIO otrzymał Radosław Żak. W tym samym konkursie wyróżnienie (w wysokości 10.000 złotych) otrzymał też Filip Gawron, zaś w ścisłym finale znaleźli się jeszcze Demian Banakh i Jędrzej Hodor.