Skip banner

Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Навигация Навигация

Aktualności

Dr hab. Leokadia Białas-Cież, prof. UJ wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Matematycznego

01.12.2022
Z wielką radością informujemy, iż w wyniku wyboru nowych władz naczelnych Polskiego Towarzystwa Matematycznego na kadencję 2023-2025 wiceprezesem została dr hab. Leokadia Białas-Cież, prof. UJ.
Druga nagroda dla mgr. Krzysztofa Potępy w XXXIX Ogólnopolskim Konkursie PTI na najlepsze prace magisterskie z informatyki

29.11.2022
Z wielką radością informujemy, że wśród laureatów rozstrzygniętego w dniu 22 listopada 2022 roku XXXIX Ogólnopolskiego Konkursu Polskiego Towarzystwa Informatycznego na najlepsze prace magisterskie z informatyki jest absolwent Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, pan mgr Krzysztof Potępa.
Studenci Informatyki Analitycznej mistrzami Europy Środkowej w Programowaniu Zespołowym

28.11.2022
Drużyna w składzie: Antoni Długosz, Grzegorz Gawryał oraz Jacek Salata zwyciężyła w Mistrzostwach Centralnej Europy w Programowaniu Zespołowym, które odbyły się w dniach 26-27 listopada w Ljubljanie (Słowenia).
Grant ERC na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

22.11.2022
Z radością informujemy, że dr Rafał Kucharski został laureatem programu ERC Starting Grant i będzie realizować go na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Wręczenie dyplomów tegorocznym laureatom Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego

18.11.2022
15 listopada odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów tegorocznym laureatom Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego. W IV edycji konkursu wśród siedmiu laureatów aż trzech to studenci naszego wydziału: Bartłomiej Bychawski i Kosma Kasprzak, studenci na kierunku matematyka oraz Oleh Naver, student na kierunku informatyka analityczna.