Skip banner

Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Навигация Навигация

Aktualności

Studenci Informatyki Analitycznej mistrzami Europy Środkowej w Programowaniu Zespołowym

28.11.2022
Drużyna w składzie: Antoni Długosz, Grzegorz Gawryał oraz Jacek Salata zwyciężyła w Mistrzostwach Centralnej Europy w Programowaniu Zespołowym, które odbyły się w dniach 26-27 listopada w Ljubljanie (Słowenia).
Grant ERC na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

22.11.2022
Z radością informujemy, że dr Rafał Kucharski został laureatem programu ERC Starting Grant i będzie realizować go na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Wręczenie dyplomów tegorocznym laureatom Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego

18.11.2022
15 listopada odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów tegorocznym laureatom Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego. W IV edycji konkursu wśród siedmiu laureatów aż trzech to studenci naszego wydziału: Bartłomiej Bychawski i Kosma Kasprzak, studenci na kierunku matematyka oraz Oleh Naver, student na kierunku informatyka analityczna.
Sukces naszej drużyny w Dhace

15.11.2022
Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęła 16. miejsce w światowych finałach Akademickich Mistrzostwach Świata w Programowaniu Zespołowym (ICPC), które odbyły się 10 listopada 2022 w Dhace (Bangladesz).
Studenci z naszego wydziału ponownie wśród laureatów konkursu "Najlepsi z najlepszych!"

09.11.2022
Wsparcie finansowe otrzymał dr Lech Duraj, którego działania mają umożliwić najlepszym studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego udział w największych i najbardziej prestiżowych światowych zawodach informatycznych i matematycznych.