Skip banner

Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Навигация Навигация

Aktualności

Sukces naszej drużyny na International Mathematics Competition for University Students

11.08.2022
Podczas tegorocznych zawodów IMC nasi studenci osiągnęli czołowe lokaty indywidualne, co przełożyło się na zdobycie drugiego miejsca naszej drużyny na sto startujących ekip.
Kolejne sukcesy na naszym wydziale

12.07.2022
Z radością informujemy, iż dr Adam Polak i dr Marcin Sroka otrzymali stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców, a w wyniku rozstrzygniętych niedawno konkursów pracownikom naszego wydziału przyznano liczne granty.
Marcin Sroka laureatem Międzynarodowej Nagrody im. Stefana Banacha

08.07.2022
Laureatem Międzynarodowej Nagrody im. Stefana Banacha edycji 2022 został Marcin Sroka z Wydziału Matematyki i Informatyki UJ. Jury przyznało również dwa wyróżnienia ex aequo. Jedno z nich otrzymał Dominik Burek także z naszego wydziału.
Prof. Wojciech Kucharz członkiem korespondentem Polskiej Akademii Umiejętności

05.07.2022
Prof. Wojciech Kucharz został powołany na członka korespondenta Wydziału III Nauk Ścisłych i Technicznych Polskiej Akademii Umiejętności
Zmarła Antonina Spisak-Gamble

27.06.2022
Doszła nas ze Stanów Zjednoczonych smutna wiadomość o śmierci doktor Antoniny Spisak-Gamble (1946-2022).