Skip to main content

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Skip banner

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Stypendium imienia Franciszka Mertensa - wyniki

Szósta edycja konkursu o stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Franciszka Mertensa

Komisja Konkursowa szóstej edycji konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Pavel Sankin, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznała dziesięć stypendiów dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:

  • Vladyslav Denysiuk (Ukraina),
  • Sviatoslav Denyskov (Ukraina),
  • Ilya Kuchynski (Białoruś),
  • Dzmitry Maslionchanka (Białoruś),
  • Artsiom Mialik (Białoruś),
  • Andrey Naradzetski (Białoruś),
  • Oleh Naver (Ukraina),
  • Milanna Pahasian (Białoruś),
  • Bogdan Tolstik (Białoruś),
  • Daniil Zabauski (Białoruś).

Piąta edycja konkursu o stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Franciszka Mertensa

Komisja Konkursowa piątej edycji konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznała osiem stypendiów dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:

  • Anna Blazhko (Białoruś)
  • Leonid Dorochko (Białoruś)
  • Dmitriy Gorovoy (Białoruś)
  • Marko Khasin (Ukraina)
  • Nikita Khomich (Białoruś)
  • Andrii Kovryhin (Ukraina)
  • Denis Logunov (Białoruś)
  • Maksym Tur (Ukraina)

Osobom, które w roku akademickim 2021/22 podjęły studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ przydzielono następujących tutorów: Katarzyna Grygiel (Denis Logunov), Grzegorz Herman (Maksym Tur), Marcin Kozik (Leonid Dorochko), Dominik Kwietniak (Dmitriy Gorovoy), Piotr Micek (Andrii Kovryhin), Marcin Pitera (Marko Khasin), Michał Wojtylak (Anna Blazhko).

Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

 

 

Czwarta edycja konkursu: „Stypendium im. Franciszka Mertensa za wyniki w nauce”

Komisja Konkursowa czwartej edycji Konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznała sześć stypendiów dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:

  • Oles Holembovskyy (Ukraina)
  • Daniel Jurszewicz (Białoruś)
  • Vadym Koval (Ukraina)
  • Andrii Kuts (Ukraina)
  • Pavel Sankin (Białoruś)
  • Andrej Velichkovski (Macedonia Północna)

Osobom, które w roku akademickim 2020/21 podjęły studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ przydzielono następujących tutorów: Lech Duraj (Andrii Kuts), Marcin Kozik (Pavel Sankin), Piotr Micek (Daniel Jurszewicz), Patryk Pagacz (Vadym Koval).

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Komisja Konkursowa trzeciej edycji Konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznała sześć stypendiów dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:

  • Nazarii Denha (Ukraina)
  • Daniil Homza (Białoruś)
  • Aliaksandra Novik (Białoruś)
  • Marin Varivoda (Chorwacja)
  • Maxym Zub (Ukraina)
  • Vladyslav Zveryk (Białoruś)

Osobom, które w roku akademickim 2019/20 podjęły studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ przydzielono następujących tutorów: Adam Polak, Lech Duraj (Nazarii Denha i Maxym Zub), Patryk Pagacz (Daniil Homza), Andrzej Grzesik (Aleksandra Novik), Tomasz Kobos (Marin Varivoda), Wojciech Słomczyński (Vladyslav Zveryk).

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Komisja Konkursowa drugiej edycji Konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznało cztery stypendia dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:

  • Azur Donlagić (Bośnia i Hercegowina)
  • Dzianis Pivavarau (Białoruś)
  • Demian Banakh (Ukraina)
  • Anatoli Shatsila (Białoruś)

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Osobom, które w roku akademickim 2018/19 podjęły studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ przydzielono następujących indywidualnych tutorów: Marcin Kozik (Demian Banakh), Dominik Kwietniak (Azur Donlagić), Lech Duraj (Dzianis Pivavarau) oraz Michał Farnik (Anatoli Shatsila).

Jury pierwszej edycji Konkursu, pod przewodnictwem prof. Wojciecha Słomczyńskiego, przyznało dwa stypendia dla zagranicznych studentów.

Lauretami zostali:

1. Nikolay Sheshko (Białoruś)    92/100

2. Vladyslav Rachek (Ukraina)   84/100

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента