Skip banner

Навигация Навигация

Kolejne wyróżnienia badań na Wydziale

08.12.2022
Narodowe Centrum Nauki ogłosiło w dniu 6 grudnia br. wyniki trzech konkursów, skierowanych do naukowców na różnych etapach kariery. Na naszym Wydziale realizowane będą kolejne granty w ramach programów OPUS, PRELUDIUM i POLONEZ BIS.
Dr hab. Leokadia Białas-Cież, prof. UJ wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Matematycznego

01.12.2022
Z wielką radością informujemy, iż w wyniku wyboru nowych władz naczelnych Polskiego Towarzystwa Matematycznego na kadencję 2023-2025 wiceprezesem została dr hab. Leokadia Białas-Cież, prof. UJ.
Druga nagroda dla mgr. Krzysztofa Potępy w XXXIX Ogólnopolskim Konkursie PTI na najlepsze prace magisterskie z informatyki

29.11.2022
Z wielką radością informujemy, że wśród laureatów rozstrzygniętego w dniu 22 listopada 2022 roku XXXIX Ogólnopolskiego Konkursu Polskiego Towarzystwa Informatycznego na najlepsze prace magisterskie z informatyki jest absolwent Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, pan mgr Krzysztof Potępa.
Studenci Informatyki Analitycznej mistrzami Europy Środkowej w Programowaniu Zespołowym

28.11.2022
Drużyna w składzie: Antoni Długosz, Grzegorz Gawryał oraz Jacek Salata zwyciężyła w Mistrzostwach Centralnej Europy w Programowaniu Zespołowym, które odbyły się w dniach 26-27 listopada w Ljubljanie (Słowenia).
Grant ERC na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

22.11.2022
Z radością informujemy, że dr Rafał Kucharski został laureatem programu ERC Starting Grant i będzie realizować go na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.