Skip banner

Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Druga nagroda dla mgr. Krzysztofa Potępy w XXXIX Ogólnopolskim Konkursie PTI na najlepsze prace magisterskie z informatyki

Z wielką radością informujemy, że wśród laureatów rozstrzygniętego w dniu 22 listopada 2022 roku XXXIX Ogólnopolskiego Konkursu Polskiego Towarzystwa Informatycznego na najlepsze prace magisterskie z informatyki jest absolwent Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, pan mgr Krzysztof Potępa.

Na konkurs ogłoszony przez PTI nadesłano 52 prace magisterskie z 17 polskich uczelni. Nagrodzona praca pana Krzysztofa Potępy zatytułowana jest Faster Deterministic Modular Subset Sum i została napisana pod opieką dr. Lecha Duraja w Instytucie Informatyki Analitycznej.

Wyniki konkursu są dostępne na stronie Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Serdecznie gratulujemy Laureatowi, jak również Jego Opiekunowi!

Recommended
Pracowity marzec na Wydziale Matematyki i Informatyki

Marcin Sroka członkiem Akademii Młodych Europejskiego Towarzystwa Matematycznego

Stypedium Michała Jakuba Łyska dla Natalii Maślany