Skip banner

Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Текущие

04.09.2023 - 21.06.2024

W roku 2023/2024 zajęcia kółek matematycznych będą prowadzone na dwóch poziomach zaawansowania - poziomie B dedykowanym uczniom klas VI i VII szkół podstawowych oraz poziomie C przeznaczonym dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej i uczniów klas ponadpodstawowych.
Читать еще o Instytut Matematyki UJ zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych na zajęcia kółek matematycznych
Скоро
Pierwsza edycja Olimpiady Sztucznej Inteligencji

06.05.2024

Zapraszamy na wykład dr. Kamila Książka pt. "Wizja komputerowa", który odbędzie się w ramach przygotowań do pierwszej edycji Olimpiady Sztucznej Inteligencji. Wykład odbędzie się hybrydowo, uczniów z Krakowa zapraszamy do auli 0004 na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ. Link do spotkania zostanie podany w poniedziałek, 6 maja.
Читать еще o Pierwsza edycja Olimpiady Sztucznej Inteligencji
Matematyczny Czwartek

16.05.2024

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w ramach cyklu "Matematyczne czwartki". Odbędzie się ono w dniu 16 maja o godz. 12:00. Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy, część stacjonarna w siedzibie naszego Wydziału będzie transmitowane na platformie LiveEvents, którą wykorzystywaliśmy również poprzednio.
Читать еще o Matematyczny Czwartek
Wykład im. S. Łojasiewicza

10.06.2024

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny wykład im. S. Łojasiewicza. W tym roku prelegentem będzie profesor László Lovász z Alfréd Rényi Institute of Mathematics.
Читать еще o Wykład im. S. Łojasiewicza