Nagrody w polskiej edycji EUCYS rozdane

12.04.2023
Pierwszą nagrodę o wartości 6.000 złotych otrzymał (drugi rok z rzędu) Bartłomiej Bychawski, student naszego wydziału, zaś drugą nagrodę w wysokości 4.000 złotych przyznano Kacprowi Błachutowi, uczniowi III klasy I LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu, który objęty jest naszym programem tutoringu.
Uczestnicy naszego tutoringu laureatami olimpiad

06.04.2023
Aż 42% tegorocznych laureatów olimpiady matematycznej to uczestnicy naszego autorskiego programu tutoringu. Aż pięciu z sześciu reprezentantów Polski na tegorocznej Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej to nasi podopieczni.
Studenci naszego wydziału ponownie wśród najlepszych

03.04.2023
Z radością informujemy, iż z końcem marca dotarły do nas informacje o kolejnych sukcesach studentów naszego wydziału.
Student informatyki analitycznej laureatem I edycji konkursu Perły Nauki

28.03.2023
Jędrzej Hodor, student 2. roku II stopnia informatyki analitycznej został jednym z 8 laureatów na Uniwersytecie Jagiellońskim pierwszej edycji programu Perły Nauki ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Na realizację swojego projektu otrzyma 231 000,00 zł.
Dzień Wydziału 2023

21.03.2023
15 marca 2023 roku odbyła się piętnasta już edycja Dnia Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po dwóch latach spotkań w formie zdalnej, wróciliśmy do stacjonarnej wersji wydarzenia. Na Dzień Wydziału zaproszeni zostali nie tylko uczniowie szkół średnich, biorący udział w krajowych i zagranicznych olimpiadach matematycznych i informatycznych, ale także ci, którzy w sposób szczególny interesują się tymi dyscyplinami.