Studenci naszego wydziału ponownie wśród najlepszych

Z radością informujemy, iż z końcem marca dotarły do nas informacje o kolejnych sukcesach studentów naszego wydziału.

Ogłoszono wyniki postępowania w sprawie przyznania stypendiów Ministra Edukacji i Nauki dla studentów za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2022/2023. W gronie nagrodzonych znaleźli się trzej studenci matematyki z naszego wydziału:

Daniil Homza - studia II stopnia
Anatoli Shatsila - studia II stopnia
Radosław Marek Żak - studia I stopnia

30 marca poznaliśmy także wyniki VII edycji konkursu „Krok w przyszłość” na najlepszą pracę studencką z matematyki organizowanego przez mFundację. Od 2016 roku w konkursie tym nagradzane są prace magisterskie, licencjackie lub naukowe, które promują nowatorskie rozwiązania oraz wskazują nowe kierunki bądź metody badawcze. Jędrzej Hodor, student 2. roku II stopnia informatyki analitycznej na naszym wydziale otrzymał jedno z dwóch wyróżnień za pracę magisterską „The Dynamical Zeta Function and Roots of Toral Endomorphisms”. Praca napisana została pod kierunkiem dr. Jakuba Byszewskiego.

Gratulujemy Nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

Zmarł Józef Piórek

Godziny pracy biblioteki

Sukcesy naszych studentów w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym im. Vojtěcha Jarníka

Sztuczna inteligencja wsparciem w diagnostyce mikrobiologicznej