20240404

Miejsce: Auditorium Maximum
Witryna internetowa wydarzenia: https://sfi.pl/pl/
19. Studencki Festiwal Informatyczny

W kwietniu zapraszamy na kolejną edycję Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Jest to wydarzenie organizowane przez 5 kół naukowych najważniejszych uczelni krakowskich. Festiwal to 3 dni przepełnione tematyką związaną z informatyką.

Czym jest SFI?
  • Podczas licznych wykładów, lightning talków, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych poznasz wschodzące trendy, najnowsze technologie oraz liczne niuanse ze świata IT.
  • Nasi prelegenci to liderzy zarówno branżowej, jak i naukowej strony informatyki.
  • Przyjeżdżają do nas z różnych zakątków Polski, a także świata.
Dlaczego warto przyjść na SFI?
  • znajdziesz coś dla siebie - wykłady, lightning talki, warsztaty i panele dyskusyjne są o różnych stopniach zaawansowania, z 7 różnych ścieżek,
  • porozmawiasz z przedstawicielami krakowskich firm IT - szansa na zdobycie wymarzonego stażu lub pracy,
  • weźmiesz udział w jednym z naszych konkursów, w których możesz wygrać wspaniałe nagrody,
  • oznasz innych pasjonatów informatyki
  • otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z dziedziny IT.