20240404

Kontakt: Barbara.Lewandowska[at]uj.edu.pl lub Anna.Pelczar[at]uj.edu.pl
Witryna internetowa wydarzenia: https://im.uj.edu.pl/du/matematyczne-czwartki
Matematyczny Czwartek

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w ramach cyklu "Matematyczne czwartki". Odbędzie się ono w dniu 4 kwietnia o godz.12:00. Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy, część stacjonarna w siedzibie naszego Wydziału będzie transmitowane na platformie LiveEvents, którą wykorzystywaliśmy również poprzednio.

Zapraszamy zarówno na spotkanie stacjonarne (tutaj niestety mamy ograniczenia liczebności grup ze względu na pojemność sali, prosimy o zgłoszenie maksymalnie 40 uczniów w jednej grupie, takich grup będziemy mogli przyjąć około 5, o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń, jednak pierwszeństwo przysługuje szkołom, które nie odwiedzały nas jeszcze w tym roku akademickim), jak i na spotkanie online (tutaj nie mamy już limitów uczestników).

Szczegóły wydarzenia nie zostały jeszcze opublikowane, prosimy o śledzenie strony poświeconej Matematycznym Czwartkom. Rejestracja na spotkanie będzie możliwa wyłącznie za pomocą formularza, który pojawi się na stronie ok. 4 tygodnie przed wydarzeniem.