Skip banner

Навигация Навигация

Wykład prof. Wojciecha Kucharza w ramach cyklu Wykładów im. W. Orlicza

13.12.2021
Z radością informujemy, że 14 grudnia br. o godzinie 11 prof. Wojciech Kucharz będzie prelegentem w ramach prestiżowego cyklu wykładów im. Władysława Orlicza na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Nagroda Miasta Krakowa dla dra Jarosława Dudy

08.12.2021
Dr Jarosław Duda znalazł się w gronie znakomitych laureatów Nagrody Miasta Krakowa w dyscyplinie nauka i technika. Wraz z nim nagrodzeni zostali prof. Krzysztof Pyrć z Małopolskiego Centrum Biotechnologii oraz zespół w składzie: prof. Wojciech Branicki i dr hab. inż. Paweł Łabaj z MCB.
Sukcesy w konkursach NCN

01.12.2021
Z radością informujemy, że w najnowszej edycji konkursu Opus 21 granty otrzymało trzech naszych pracowników, zaś w konkursie Preludium 20 uznanie zdobyły propozycje czterech naszych doktorantów.
Uroczyste wręczenie medalu Béli Szőkefalvi-Nagy za rok 2020 Profesorowi Franciszkowi Hugonowi Szafrańcowi

18.11.2021
12 listopada odbyła się uroczystość wręczenia medalu Béli Szőkefalvi-Nagy za rok 2020 Profesorowi Franciszkowi Hugonowi Szafrańcowi. Podczas tego wydarzenia Profesor wygłosił wykład pt. "Imagination as a driving force. The appendix".
Sukces naszych studentów podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Programowaniu Zespołowym 2021

15.11.2021
Drużyna UJ2 w składzie: Bartosz Podkanowicz, Krzysztof Pióro, Krzysztof Potępa zdobyła złoty medal (trzecie miejsce) podczas tegorocznych zawodów AMPPZ.