Skip banner

Навигация Навигация

Zmarł Profesor Antoni Leon Dawidowicz

20.04.2022
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy 19 kwietnia wiadomość o niespodziewanym odejściu naszego kolegi Antoniego Leona Dawidowicza, jednej z najbarwniejszych postaci w dziejach powojennej krakowskiej matematyki. Msza święta żałobna za śp. prof. Antoniego L. Dawidowicza odprawiona zostanie w środę 27.04.2022 roku o godz. 12:20 w kaplicy na Cmentarzu Rakowickim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.
Kolejne sukcesy na naszym wydziale

11.04.2022
Z radością informujemy, że prof. Włodzimierz Zwonek otrzymał grant NCN Preludium Bis, dr hab. Marcin Kozik, prof. UJ został laureatem konkursu Weave-UNISONO, natomiast nasi studenci Daniil Homza i Krzysztof Potępa uzyskali Stypendium Ministra Edukacji i Nauki.
Dr hab. Adam Roman, prof. UJ w Radzie Programowej Redakcji Nauk Informatycznych PWN

04.04.2022
Miło nam poinformować, że dr hab. Adam Roman, prof. UJ został członkiem Rady Programowej Redakcji Nauk Informatycznych PWN.
Michał Jakub Łysek (1973-1997) - pro memoria

16.03.2022
Dziś mija 25. rocznica śmierci Michała Jakuba Łyska, studenta V roku matematyki naszego wydziału.
Młoda ukraińska matematyczka Julia Zdanowska zginęła w Charkowie

10.03.2022
W Charkowie, w wyniku uderzenia pocisku rakietowego zginęła 21-letnia studentka ostatniego roku matematyki komputerowej Kijowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Tarasa Szewczenki Julia Zdanowska.