Pracowity marzec na Wydziale Matematyki i Informatyki

Za nami bardzo intensywny miesiąc! W naszym budynku zorganizowaliśmy Dzień Wydziału - wyjątkowe święto, w czasie którego co roku gościmy uczniów ze szkół średnich południowej Polski. Zorganizowaliśmy też Targi Kariery, a także wzięliśmy udział w Dniu Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

13 marca odbyła się XVI już edycja Dnia Wydziału wypełnionego warsztatami, wykładami, spotkaniami z absolwentami i odwiedzinami w kołach naukowych. Odwiedziło nas 590 uczniów i 37 nauczycieli z 21 szkół! Wykłady i warsztaty prowadziło 29 pracowników, 4 doktorantów i 14 studentów. Gościliśmy również 4 naszych absolwentów. W pomoc przy jego organizacji i przeprowadzeniu było zaangażowanych 80 studentów, co stanowi absolutny rekord! Dziękujemy niniejszym wszystkim, którzy przyczynili się do jego sukcesu.

22 marca w Auditorium Maximum również spotkaliśmy się uczniami szkół średnich podczas Dnia Otwartego UJ. Była to także wspaniała okazja, aby promować nowy kierunek sztuczna inteligencja, na którym będzie można podjąć studia już od kolejnego roku akademickiego! W miniony czwartek natomiast zaprosiliśmy studentów na Targi Kariery. Przybyli tłumnie! Speed recruitment, punkt konsultacji CV, rozmowy z przedstawicielami firm – wszystko po to, by pomóc im znaleźć pracę marzeń.

Zobacz galerię zdjęć(1)
Zobacz galerię zdjęć(2)