Druga nagroda dla mgr. Krzysztofa Potępy w XXXIX Ogólnopolskim Konkursie PTI na najlepsze prace magisterskie z informatyki

Z wielką radością informujemy, że wśród laureatów rozstrzygniętego w dniu 22 listopada 2022 roku XXXIX Ogólnopolskiego Konkursu Polskiego Towarzystwa Informatycznego na najlepsze prace magisterskie z informatyki jest absolwent Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, pan mgr Krzysztof Potępa.

Na konkurs ogłoszony przez PTI nadesłano 52 prace magisterskie z 17 polskich uczelni. Nagrodzona praca pana Krzysztofa Potępy zatytułowana jest Faster Deterministic Modular Subset Sum i została napisana pod opieką dr. Lecha Duraja w Instytucie Informatyki Analitycznej.

Wyniki konkursu są dostępne na stronie Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Serdecznie gratulujemy Laureatowi, jak również Jego Opiekunowi!

Posiedzenie Zarządu Oddziału Krakowskiego PTM
Projekt programu Horyzont Europa na naszym Wydziale
Kolejne wyróżnienia badań na Wydziale
Dr hab. Leokadia Białas-Cież, prof. UJ wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Matematycznego