Dr hab. Piotr Niemiec, prof. UJ laureatem Laudacji Studenckich 2022

Z radością informujemy, że dr hab. Piotr Niemiec, prof UJ, prodziekan ds. studenckich, został laureatem plebiscytu "Laudacje Studenckie 2022" w kategorii Mentor Studenta.

Nagroda ta jest przyznawana co roku przez studentów jednemu dydaktykowi lub dydaktyczce akademickiej na całym Uniwersytecie, za wyjątkową troskę o dobro studentów oraz żywe zainteresowanie ich wszechstronnym rozwojem - zarówno intelektualnym, jak i społecznym, oraz motywowanie i inspirowanie ich swoim działaniem. Na uroczystości z udziałem JM Rektora UJ oraz członków Kolegium Rektorskiego nasz Prodziekan otrzymał Laudację za swoją działalność na rzecz studentów WMiI UJ. Statuetkę wręczyła w imieniu studentów Wydziału Przewodnicząca WRSS Joanna Wójcik.

Serdecznie gratulujemy!

Zmarła Antonina Spisak-Gamble
Dr hab. Adam Osękowski laureatem Nagrody im. Włodzimierza Mlaka i Zdzisława Opiala
Centrum Dioscuri na WMiI UJ