Dr Krzysztof Ciesielski, prof. UJ członkiem European Mathematical Society Council

Z przyjemnością informujemy, że dr Krzysztof Ciesielski, prof UJ został wybrany członkiem European Mathematical Society Council na kadencję 2022-2025.

Dr Krzysztof Ciesielski był już członkiem EMS Council w kadencjach 2012-2015 oraz 2016-2019 jako przedstawiciel "individual members" EMS. Statut EMS zabrania reelekcji do zarządu "z tej samej puli" przez więcej niż dwie następujące po sobie kadencje. Możliwe jest to jednak po przerwie - i tak się stało w tym przypadku. Kandydaturę K. Ciesielskiego zgłosili wiceprezes EMS, Jorge Buescu, oraz były wiceprezes EMS, Martin Raussen.

Serdecznie gratulujemy!

Wielki sukces naszych studentów w Mistrzostwach Europy Środkowej w Programowaniu Zespołowym
Zmarł Profesor Antoni Leon Dawidowicz
Kolejne sukcesy na naszym wydziale