Dr hab. Adam Roman, prof. UJ w Radzie Programowej Redakcji Nauk Informatycznych PWN

Miło nam poinformować, że dr hab. Adam Roman, prof. UJ został członkiem Rady Programowej Redakcji Nauk Informatycznych PWN.

Według informacji znajdującej się na stronie PWN, zadaniem Rady będzie "wsparcie merytoryczne pracy redakcji, opiniowanie publikacji przed ich wydaniem i popularyzacja książek z zakresu informatyki". W skład Rady powołani zostali czołowi polscy eksperci w zakresie informatyki: prof. dr hab. Krzysztof Diks, dr hab. Lech Banachowski, prof PJATK, dr hab. inż. Marek Sawerwain, Marcin Szeliga, Radosław Smilgin, Krystian Kaczor, dr Krystian Matusiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

Wielkie sukcesy uczniów objętych projektami prowadzonymi przez nasz wydział
Msza święta w 50. rocznicę śmierci profesora Tadeusza Ważewskiego
Sukces naszej drużyny na International Mathematics Competition for University Students