Dzień wolny od zajęć: 2 listopada 2021

Biorąc pod uwagę wyjątkowy charakter i nastrój święta przypadającego na dzień 1 listopada 2021 i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona studentów, jak również uwzględniając sprzyjającą okoliczność w postaci 16 wtorków przewidzianych w harmonogramie zajęć w semestrze zimowym 2021/22 oraz podwyższone zagrożenie pandemiczne (m.in w postaci zatłoczonych środków komunikacji), niniejszym ogłaszam dzień 2 listopada 2021 dniem wolnym od zajęć dydaktycznych na WMiI UJ.

W sytuacji, gdy powyższe odwołanie zajęć powoduje utrudnienie w realizacji zaplanowanego materiału zajęciowego, przepadłe zajęcia można odrobić w innym terminie, w trybie stacjonarnym lub zdalnym - po uzgodnieniu z grupą
zajęciową.
Nowy nabór do programu tutoringu w ramach ID.UJ
20 października mija termin składania wniosków o stypendium rektora na rok akademicki 2022/2023.
Wnioski o miejsce w akademiku na rok 2022/23 - NABÓR CIĄGŁY
Wnioski o stypendium socjalne na semestr zimowy roku akademickiego 2022/2023