14. Studencki Festiwal Informatyczny

Już od 5 do 7 kwietnia w Auditorium Maximum UJ w Krakowie, odbędzie się 14. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego. To coroczna impreza organizowana wspólnymi siłami studentów z czterech krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Krakowskiej.

W ciągu trzech dni, uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w wielu inspirujących wykładach i warsztatach. Wśród prelegentów pojawią się między innymi Larry Wall – twórca języka Perl, Joe Armstrong – autor Erlanga, czy Bram Moolenaar – twórca popularnego edytora tekstu Vim. Nie zabraknie też gości z Polski – swoją obecność zapowiedzieli już Piotr Skowron, Jarosław Pałka czy Konrad Dzwinel. W sumie festiwal ugości ponad 40 prelegentów z całego świata.

Pomiędzy wykładami uczestnicy festiwalu będą mogli spotkać się z pracodawcami, wziąć udział w wielu konkursach z atrakcyjnymi nagrodami czy odpocząć w strefie relaksu. Podobnie jak w ubiegłym roku, zostanie też rozegrany turniej gry Hearthstone. Aktywnych uczestników organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w ich autorskim systemie grywalizacji – Seek Find Input, w którym zbiera się punkty za udział w wykładach i realizowanie dodatkowych zadań.

Organizatorami 14. Studenckiego Festiwalu Informatycznego są:
•    Koło Studentów Informatyki UJ
•    Koło Naukowe BIT z AGH
•    Koło Naukowe i::team z UEK
•    Koło Naukowe Instytutu Informatyki PK

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej agendy festiwalu.


Wstęp na wszystkie wykłady jest bezpłatny i nie wymaga zapisów. Na warsztaty zostaną przeprowadzone zapisy – informacja o nich pojawi się na Fanpage’u SFI.

 

Data opublikowania: 28.03.2018
Osoba publikująca: Agnieszka Dudek