Biuro Karier UJ oraz Wszechnica UJ zapraszają na szkolenie "Kariera w finansach".

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematem rozwoju kariery zawodowej w obszarze księgowości funduszy inwestycyjnych, operacji powierniczych oraz projektów związanych z bankowością inwestycyjną.
Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu rodzajów i specyfiki różnych instrumentów finansowych a także poznają wymagania potencjalnych pracodawców w zakresie przygotowania do rekrutacji. Dzięki symulacji rozmowy kwalifikacyjnej i informacji zwrotnej uczestnicy będą mogli zidentyfikować swoje mocne i słabe strony prezentowane podczas rozmowy o pracę.

Swoją wiedzą podzielą się trenerzy:


Karolina Stawarz - 4 lata pracy jako analityk w departamencie rozliczania transakcji na rynkach kapitałowych CSC SSO Citibank Europe w Warszawie, 3 lata pracy w zespole Szkoleń i Rozwoju SSO Citibank Europe w Warszawie, w tym 6 miesięcy jako manager.


Bartosz Węgrzyn - Vice President w CSC SSO Citibank Europe (wcześniej Junior Manager i Assistant Vice President w Citibank Europe, Supervisor w BNY Mellon we Wrocławiu, Product administrator w State Street Kraków - łącznie 4 lata doświadczenia jako manager).

 

Termin: 19 stycznia (piątek)
Miejsce: ul. Sławkowska 10, siedziba Wszechnicy UJ
Godziny: 10:00 - 14:00
Zapisy na wydarzenie

 

 

Data opublikowania: 15.01.2018
Osoba publikująca: Agnieszka Dudek