Wnioski o stypendium socjalne na semestr zimowy 2017/2018

Przypominamy, iż studenci mogą składać wnioski o stypendium socjalne na semestr zimowy 2017/2018 do dnia 30.09.2017 a doktoranci do 15.10.2017. Wnioski składać należy u koordynatorów ds. pomocy materialnej. Warunkiem przyjęcia wniosku do rozpatrzenia jest złożenie pełnej dokumentacji - oświadczenia o dochodach w roku 2016 oraz samego wniosku wraz z wymaganymi załącznikami - w wersji papierowej. Zarejestrowanie wniosku w systemie USOS nie jest wystarczające.

Ci z wnioskodawców, którzy składali wnioski o miejsce w domu studenckim w I i II turze nie muszą składać oświadczenia ponownie. Jednak z racji zmian w przedmiocie zasad przyznawania pomocy materialnej dla studentów i doktorantów wynikających głównie z nowelizacji Ustawy o świadczeniach rodzinnych, która weszła w życie w sierpniu br., może zaistnieć konieczność uzupełnienia oświadczenia o brakujące dokumenty.

Data opublikowania: 15.09.2017
Osoba publikująca: Agnieszka Dudek