Pierwsza edycja Funduszu Stypendialnego Grupy Pracuj przy Fundacji Batorego

Trwa pierwsza edycja Funduszu Stypendialnego Grupy Pracuj przy Fundacji Batorego dla studentów I roku Wydziału Matematyki i Informatyki.

Termin składania wniosków mija 31 lipca 2016 r.

O stypendia starać się mogą maturzyści i maturzystki, którzy dostali się na I rok studiów Wydziału Matematyki i Informatyki. Stypendia Funduszu skierowane są przede wszystkim do studentów kierunków informatycznych  oraz związanych z nowymi technologiami, mogą się o nie ubiegać także studenci kierunku matematyka.

Fundusz oferuje stypendia w wysokości 630 zł miesięcznie wypłacane przez 10 miesięcy podczas pierwszego roku studiów (od września do czerwca), doradztwo w zakresie planowania przyszłej kariery zawodowej oraz pomoc w zakresie aklimatyzacji w mieście studenckim, w którym znajduje się uczelnia wyższa.

Zasady ubiegania się o stypendia oraz dokumenty do pobrania można znaleźć na stronie:

Data opublikowania: 13.07.2016
Osoba publikująca: Agnieszka Dudek