Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

maj 2024

20240516
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Matematyczny Czwartek

Data: 16.05.2024
Czas rozpoczęcia: 12:00
Miejsce: Wydział Matematyki i Informatyki UJ
Organizator: Instytut Matematyki UJ
Kontakt: Barbara.Lewandowska[at]uj.edu.pl lub Anna.Pelczar[at]uj.edu.pl
Witryna internetowa wydarzenia: https://im.uj.edu.pl/du/matematyczne-czwartki
Matematyczny Czwartek

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych w ramach cyklu "Matematyczne czwartki". Odbędzie się ono w dniu 16 maja o godz. 12:00. Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy, część stacjonarna w siedzibie naszego Wydziału będzie transmitowane na platformie LiveEvents, którą wykorzystywaliśmy również poprzednio.

Zapraszamy zarówno na spotkanie stacjonarne (tutaj niestety mamy ograniczenia liczebności grup ze względu na pojemność sali, prosimy o zgłoszenie maksymalnie 40 uczniów w jednej grupie, takich grup będziemy mogli przyjąć około 5, o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń, jednak pierwszeństwo przysługuje szkołom, które nie odwiedzały nas jeszcze w tym roku akademickim), jak i na spotkanie online (tutaj nie mamy już limitów uczestników).

Szczegóły wydarzenia nie zostały jeszcze opublikowane, prosimy o śledzenie strony poświeconej Matematycznym Czwartkom. Rejestracja na spotkanie będzie możliwa wyłącznie za pomocą formularza, który pojawi się na stronie ok. 4 tygodnie przed wydarzeniem.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron