marzec 2023

Organizator: AGH, PK, UEK, UJ
Witryna internetowa wydarzenia: https://sfi.pl/pl/o-nas/
Studencki Festiwal Informatyczny

W dniach 30.03.23 - 1.04.23 odbędzie się 18. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Organizatorami festiwalu są koła naukowe krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, który reprezentują - Epicentrum z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Koło Studentów Informatyki działające na naszym wydziale.

Na stronie wydarzenia czytamy: "Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów dla wszystkich zainteresowanych informatyką i nowymi technologiami. Co roku, w Krakowie, jednoczy ona pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji."

W imieniu organizatorów zapraszamy do śledzenia informacji na temat festiwalu w mediach społecznościowych, a od 30.03 - do Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej 33.