20221125

Náboj Junior - zawody matematyczno-fizyczne

Data: 25.11.2022
Náboj Junior - zawody matematyczno-fizyczne

Rejestracja czteroosobowych drużyn chcących wziąć udział w zawodach została zakończona. Zawody zostaną rozegrane 25 listopada w godzinach 10:00 - 12:00 w różnych miejscach w Polsce, między innymi na naszym wydziale.

Náboj Junior to międzynarodowe zawody matematyczno-fizyczne dla czteroosobowych drużyn reprezentujących swoją szkołę podstawową. Zawody trwają 120 minut, podczas których drużyny starają się rozwiązać jak najwięcej zadań.
Náboj Junior odbywa się jednocześnie w wielu krajach Europy. Wezmą w nim udział: Chorwacja, Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia, Polska i Słowacja. 25 listopada na naszym wydziale będziemy gościć część drużyn z Polski uczestniczących w zmaganiach. Od wielu lat jesteśmy współorganizatorem zarówno zawodów Náboj, jak i Náboj Junior.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę zawodów.