Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220603

Ocena Zajęć Dydaktycznych 2021/2022, semestr II

Data: 03.06.2022 - 22.09.2022
Organizator: Biuro Doskonalenia Kompetencji UJ
Witryna internetowa wydarzenia: https://jakosc.uj.edu.pl/
Ocena Zajęć Dydaktycznych 2021/2022, semestr II

Zachęcamy do udziału w Ocenie Zajęć Dydaktycznych kursów prowadzonych w II semestrze i całorocznych w roku akademickim 2021/2022. Zapraszamy do uzupełnienia krótkiej i anonimowej ankiety Oceny Zajęć Dydaktycznych na temat kursów, w których uczestniczyliście w tym semestrze.

Jest ona dostępna w USOSweb pod adresem: https://jakosc.uj.edu.pl/ankiety, a także w aplikacji Mobilny USOS UJ (do pobrania przez Google Play lub App Store) i będzie ją można wypełniać do 22 września 2022 roku.  

Liczymy się z Waszą opinią, dlatego warto zabrać w nich głos i wyrazić swoje zdanie na temat jakości kształcenia na naszej Uczelni.  

Wyniki ankiet i Wasze komentarze trafią nie tylko do prowadzących zajęcia, ale też do władz jednostek i Uniwersytetu. Dzięki Waszej opinii nauczyciele akademiccy będą mogli doskonalić swoje zajęcia, a władze Uniwersytetu nagrodzić najwyżej ocenione przez Was osoby.  

Wypełniane przez Was ankiety są ważnym źródłem wiedzy dlatego prosimy, żeby zawarte w nich komentarze wyrażane były w sposób merytoryczny i kulturalny, a ich treść nie naruszała godności osobistej osób, których dotyczą.  

Jednocześnie zapraszamy też do zapoznania się z wynikami ubiegłorocznej Oceny Zajęć Dydaktycznych. Raport dostępny jest na stronie:  https://jakosc.uj.edu.pl/raport-ozd-ogolny 

Raport frekwencji Oceny Zajęć Dydaktycznych 2021/2022:  https://jakosc.uj.edu.pl/frekwencje 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron