lipiec 2022

Organizator: Koło Naukowe Matematyki Finansowej UJ
Witryna internetowa wydarzenia: www2.im.uj.edu.pl/MarcinPitera/ksqb/
Krakow Summer Quantitative Bootcamp

Koło Naukowe Matematyki Finansowej UJ ma zaszczyt zaprosić na wyjątkową konferencję organizowaną przy współpracy z bankiem HSBC.

Naszym najważniejszym celem jest umożliwienie Uczestnikom zdobycia praktycznej wiedzy związanej z matematyką finansową i dobrego wykorzystania matematycznych umiejętności zdobytych na studiach.
Podczas konferencji:
  • Poznasz najważniejsze modele matematyczne stosowane w bankowości (związane m.in. z wyceną instrumentów pochodnych, ryzykiem kredytowym czy rynkowym), zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i praktycznym.
  • Dowiesz się, czego warto się uczyć i na co zwracać uwagę jeśli wiążesz swoją przyszłość z matematyką finansową.
  • Nauczysz się pisać dobre CV i dowiesz się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w banku.
  • Poznasz osoby o podobnych zainteresowaniach naukowych i spędzisz miło czas.
Więcej informacji, w tym harmonogram i formularz rejestracyjny, znajdziesz na stronie: im.uj.edu.pl/ksqb. Rejestracja trwa do 30.06.2022, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się, przyjedź do Krakowa, a my zadbamy o resztę- miłą atmosferę, ogrom nowej wiedzy, a także kawę i poczęstunek.