Gratulujemy laureatom IV edycji Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

6 marca odbył się w formie zdalnej finał IV edycji Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego. Wyłoniono 50 laureatów, wśród których znalazło się ośmiu uczniów objętych tutoringiem naszego wydziału - opieką indywidualną nad najbardziej uzdolnionymi uczniami szkół średnich - z których aż trzech w pierwszej piątce! Nagrodzeni zostali:

Bartłomiej Bychawski (opiekun: Andrzej Czarnecki), Mateusz Gabzdyl (Tomasz Kobos), Bartosz Glowacki (Tomasz Kobos), Kosma Kasprzak (Dominik Kwietniak), Michał Mańka (Sławomir Dinew), Łukasz Orski (Andrzej Czarmecki), Marcin Wykpis (Sławomir Dinew) i Radosław Żak (Grzegorz Kapustka).

Serdecznie gratulujemy!

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie Turnieju. W bieżącej edycji wzięło udział 599 uczestników.

Przypominamy, iż począwszy od drugiej edycji Turnieju najlepszym laureatom z klas maturalnych przysługują przywileje rekrutacyjne - szczegóły można znaleźć w regulaminie Turnieju.

Data opublikowania: 18.03.2021
Osoba publikująca: Agnieszka Dudek