listopad 2021

Miejsce: Kraków, ul. Łojasiewicza 7, sala 1016
Organizator: Krakowski Klub Chombo
Warsztat z podstaw Riichi Mahjonga

Krakowski Klub Chombo serdecznie zaprasza na weekendowe warsztaty z japońskim mahjongiem! Każdy zainteresowany, niezależnie od stopnia zaznajomienia z tą grą na pewno znajdzie coś dla siebie.

W sobotę (10:00 - 18:00) zapraszamy na naukę podstaw gry w mahjonga obejmującą również układy (yaku) oraz liczenie punktów. W niedzielę (10:00 - 13:00) zapraszamy na kontynuację warsztatów, obejmującą podstawy strategii ofensywnej oraz defensywnej. Jednocześnie dla osób bardziej wtajemniczonych zapewnimy możliwość wspólnej gry i potrenowania.
O godzinie 13:00 w niedzielę wydarzenie podsumujemy turniejem, w którym będzie można spróbować swoich sił przeciwko innym graczom!
W oba dni będziemy na miejscu od 9:30, żeby porozmawiać i napić się wspólnie herbatki. Osoby chętne nauczyć się mahjonga od zera prosimy o punktualność.