Archiwum - Stypendium im. Franciszka Mertensa

Wyniki trzeciej edycji konkursu - rok 2019

 

Komisja Konkursowa trzeciej edycji Konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz, Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznała sześć stypendiów dla zagranicznych studentów.

Laureatami zostali:
•    Nazarii Denha        (Ukraina)
•    Daniil Homza          (Białoruś)
•    Aliaksandra Novik   (Białoruś)
•    Marin Varivoda       (Chorwacja)
•    Maxym Zub            (Ukraina)
•    Vladyslav Zveryk   (Białoruś)

Osobom, które w roku akademickim 2019/20 podjęły studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ przydzielono następujących tutorów: Adam Polak, Lech Duraj (Nazarii Denha i Maxym Zub), Patryk Pagacz (Daniil Homza), Andrzej Grzesik (Aleksandra Novik), Tomasz Kobos (Marin Varivoda), Wojciech Słomczyński (Vladyslav Zveryk).

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

 

 

Wyniki drugiej edycji konkursu - rok 2018

Komisja Konkursowa drugiej edycji Konkursu w składzie Jakub Kozik, Patryk Pagacz,  Nikolay Sheshko, Wojciech Słomczyński (przewodniczący) oraz Anna Szymusiak przyznało cztery stypendia dla zagranicznych studentów.

 

Laureatami zostali:

1. Azur Donlagić        (Bośnia i Hercegowina)
2. Dzianis Pivavarau  (Białoruś)

3. Demian Banakh     (Ukraina)

    Anatoli Shatsila      (Białoruś)

 

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

 

 

Osobom, które w roku akademickim 2018/19 podjęły studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ przydzielono następujących indywidualnych tutorów: Marcin Kozik (Demian Banakh), Dominik Kwietniak (Azur Donlagić), Lech Duraj (Dzianis Pivavarau) oraz Michał Farnik (Anatoli Shatsila).

 

 

 

Wyniki pierwszej edycji konkursu - rok 2017

 

Jury pierwszej edycji Konkursu, pod przewodnictwem prof. Wojciecha Słomczyńskiego, przyznało dwa stypendia dla zagranicznych studentów.

 

Lauretami zostali:

1. Nikolay Sheshko (Białoruś)    92/100
2. Vladyslav Rachek (Ukraina)   84/100

 

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy startowali w konkursie,
a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.