Wielkie sukcesy uczniów objętych projektami prowadzonymi przez nasz wydział

29.09.2022
Przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego z radością informujemy o sukcesach, jakie odnieśli uczniowie w minionym roku szkolnym.
Msza święta w 50. rocznicę śmierci profesora Tadeusza Ważewskiego

02.09.2022
W związku z 50. rocznicą śmierci prof. Tadeusza Ważewskiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w mszy świętej, która odprawiona zostanie 5. września br. o godz. 19.30 w kościele św. Anny w Krakowie.
Sukces naszej drużyny na International Mathematics Competition for University Students

11.08.2022
Podczas tegorocznych zawodów IMC nasi studenci osiągnęli czołowe lokaty indywidualne, co przełożyło się na zdobycie drugiego miejsca naszej drużyny na sto startujących ekip.
Kolejne sukcesy na naszym wydziale

12.07.2022
Z radością informujemy, iż dr Adam Polak i dr Marcin Sroka otrzymali stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców, a w wyniku rozstrzygniętych niedawno konkursów pracownikom naszego wydziału przyznano liczne granty.
Marcin Sroka laureatem Międzynarodowej Nagrody im. Stefana Banacha

08.07.2022
Laureatem Międzynarodowej Nagrody im. Stefana Banacha edycji 2022 został Marcin Sroka z Wydziału Matematyki i Informatyki UJ. Jury przyznało również dwa wyróżnienia ex aequo. Jedno z nich otrzymał Dominik Burek także z naszego wydziału.