Dr hab. Piotr Niemiec, prof. UJ laureatem Laudacji Studenckich 2022

Z radością informujemy, że dr hab. Piotr Niemiec, prof UJ, prodziekan ds. studenckich, został laureatem plebiscytu "Laudacje Studenckie 2022" w kategorii Mentor Studenta.

Nagroda ta jest przyznawana co roku przez studentów jednemu dydaktykowi lub dydaktyczce akademickiej na całym Uniwersytecie, za wyjątkową troskę o dobro studentów oraz żywe zainteresowanie ich wszechstronnym rozwojem - zarówno intelektualnym, jak i społecznym, oraz motywowanie i inspirowanie ich swoim działaniem. Na uroczystości z udziałem JM Rektora UJ oraz członków Kolegium Rektorskiego nasz Prodziekan otrzymał Laudację za swoją działalność na rzecz studentów WMiI UJ. Statuetkę wręczyła w imieniu studentów Wydziału Przewodnicząca WRSS Joanna Wójcik.

Serdecznie gratulujemy!

Sukces naszej drużyny na International Mathematics Competition for University Students
Kolejne sukcesy na naszym wydziale
Marcin Sroka laureatem Międzynarodowej Nagrody im. Stefana Banacha