Koło Studentów Informatyki

Koło Studentów Informatyki to idealne miejsce dla każdego - nie tylko dla pasjonatów samej informatyki! Poza działalnością pomagającą rozwijać się naszym członkom, dbamy również o to, aby w Kole panowała zawsze miła, radosna atmosfera. W naszej siedzibie można odpocząć, wypić kawę/herbatę/kakao, pograć na PS4, a nawet wykazać się swoimi umiejętnościami artystycznymi na naszej białej ścianie. Lodówka, mikrofala, ekspres do kawy; znajdziecie tam wszystko!

Wyjątkowa siedziba to nie jedyny powód, aby do nas dołączyć. Skupiamy się również na wydarzeniach organizowanych dla naszych członków:

• Tech Talki, warsztaty i wykłady z czołowymi firmami w branży IT: Odwiedzały nas już takie firmy jak Google, Facebook, Microsoft i wiele innych. Na takich wydarzeniach można nie tylko dużo się dowiedzieć, ale również często najeść się pizzy i dostać ciekawe gadżety!
  • KSICamp: cykl spotkań, na których podpowiadamy, jak przeżyć w studenckiej dżungli - pomagamy przygotować Twój laptop do pierwszych wyzwań oraz tłumaczymy, gdzie najlepiej szukać wszelkich informacji związanych ze studiami.
  • SFI: Współorganizujemy Studencki Festiwal Informatyczny, czyli corocznie organizowaną konferencję informatyczną.
  • I wiele, wiele więcej... Przyjdź i przekonaj się sam!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w wolnej chwili do sali 1173 zlokalizowanej na pierwszym piętrze Wydziału. Nie możemy się doczekać, żeby się z Wami zobaczyć!

Semestraton #SDG 2024 Challenge

Trwa nabór wniosków o stypendium socjalne na semestr letni roku akademickiego 2023/2024

Terminy składania wniosków o stypendium rektora oraz stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków

Harmonogram naboru wniosków o stypendia na rok akademicki 2023/2024