Rada Wydziału

Stali członkowie Rady Wydziału

  • Krzysztof Bartosz(Katedra Teorii Optymalizacji i Sterowania)
  • Leokadia Białas-Cież (Instytut Matematyki)
  • Marcin Bilski (Instytut Matematyki)
  • Zbigniew Błocki (Instytut Matematyki)
  • Bartłomiej Bosek (Insytut Informatyki Analitycznej)
  • Dariusz Cichoń (Instytut Matematyki)
  • Krzysztof Ciesielski (Instytut Matematyki)
  • Ewa Cygan (Instytut Matematyki)
  • Sławomir Cynk (Instytut Matematyki)
  • Rafał Czyż (Instytut Matematyki)
  • Antoni L. Dawidowicz (Instytut Matematyki)
  • Maciej Denkowski (Instytut Matematyki)
  • Jacek Dębecki (Instytut Matematyki)
  • Sławomir Dinew (Instytut Matematyki)
  • Marcin Dumnicki (Instytut Matematyki)
  • Armen Edigarian (Instytut Matematyki)
  • Zbigniew Hajto (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Paweł M. Idziak (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Zenon Jabłoński (Instytut Matematyki)
  • Marek Jarnicki (Instytut Matematyki)
  • Piotr Kalita (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Grzegorz Kapustka (Instytut Matematyki)
  • Piotr Kobak (Instytut Matematyki)
  • Sławomir Kołodziej (Instytut Matematyki)
  • Marta Kosek (Instytut Matematyki)
  • Łukasz Kosiński (Instytut Matematyki)
  • Jakub Kozik (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Marcin Kozik (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Tomasz Krawczyk (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Dominik Kwietniak (Instytut Matematyki)
  • Wojciech Kucharz (Instytut Matematyki)
  • Grzegorz Lewicki (Instytut Matematyki)
  • Marcin Mazur (Instytut Matematyki)
  • Piotr Micek (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Stanisław Migórski (Katedra Teorii Optymalizacji i Sterowania)
  • Włodzimierz Mikulski (Instytut Matematyki)
  • Marian Mrozek (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Piotr Niemiec (Instytut Matematyki)
  • Krzysztof Nowak (Instytut Matematyki)
  • Anna Ochal (Katedra Teorii Optymalizacji i Sterowania)
  • Jerzy Ombach (Instytut Matematyki)
  • Barbara Opozda (Instytut Matematyki)
  • Wiesław Pawłucki (Instytut Matematyki)
  • Pelczar-Barwacz (Instytut Matematyki)
  • Rafał Pierzchała (Instytut Matematyki)
  • Szymon Peszat (Instytut Matematyki)
  • Igor Podolak (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Zdzisław Pogoda (Instytut Matematyki)
  • Sławomir Rams (Instytut Matematyki)
  • Adam Roman (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Marek Skomorowski (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Wojciech Słomczyński (Instytut Matematyki)
  • Roman Srzednicki (Instytut Matematyki)
  • Jan Stochel (Instytut Matematyki)
  • Jacek Tabor (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Halszka Tutaj-Gasińska (Instytut Matematyki)
  • Piotr Tworzewski (Instytut Matematyki)
  • Maciej Ulas (Instytut Matematyki)
  • Guillaume Valette (Instytut Matematyki)
  • Bartosz Walczak (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Daniel Wilczak (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Michał Wojtylak (Instytut Matematyki)
  • Robert Wolak (Instytut Matematyki)
  • Klaudiusz Wójcik (Instytut Matematyki)
  • Marek Zaionc (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Piotr Zgliczyński (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Włodzimierz Zwonek (Instytut Matematyki)

Przedstawiciele pomocniczych pracowników naukowych

  • Sławomir Bakalarski (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Iwona Cieślik (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Katarzyna Grygiel (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Andrzej Grzesik (Instytut Matematyki)
  • Grzegorz Herman (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Mateusz Juda (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Tomasz Kapela (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Krzysztof Misztal (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)
  • Joanna Orewczyk (Instytut Matematyki)
  • Leszek Pieniążek (Instytut Matematyki)
  • Alicja Skiba (Instytut Matematyki)
  • Jerzy Szczepański (Instytut Matematyki)
  • Maciej Ślusarek (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Bartosz Zieliński (Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej)

Przedstawiciele pozostałych pracowników

  • Beata Palka
  • Piotr Pogoda

Przedstawiciel NSZZ ,,Solidarność''

  • Włodzimierz Moczurad
  • Paweł Tomasiewicz

Przedstawiciele studentów i doktorantów

  • Daniel Barczyk
  • Adam Choina
  • Joanna Ginalska
  • Monika Jeleń
  • Jakub Kiermasz
  • Mateusz Maćkowski
  • Adam Pardyl
  • Katarzyna Płoskonka
  • Hubert Polek
  • Natalia Potocka
  • Karolina Prygiel
  • Wiktor Prządka
  • Filip Przybycień
  • Łukasz Sereda
  • Karolina Szulc
  • Dorota Wilkos
  • Mariola Woźniak
  • Joanna Wójcik

Profesorowie emerytowani

  • Ludwik M. Drużkowski (Instytut Matematyki)
  • Wiesław Pleśniak (Instytut Matematyki)
  • Kamil Rusek (Instytut Matematyki)
  • Stanisław Sędziwy (Instytut Informatyki Analitycznej)
  • Franciszek H. Szafraniec (Instytut Matematyki)
  • Tadeusz Winiarski (Instytut Matematyki)