I Wydziałowy Rajd Górski

05.06.2023
W sobotę 3 czerwca odbył się I Wydziałowy Rajd Górski. Uczestnicy przeszli trasą z Przełęczy Glinne przez Pilsko na Halę Miziową.
Kolejne granty na naszym Wydziale

26.05.2023
Narodowe Centrum Nauki w ostatnich dniach ogłosiło wyniki trzech konkursów, skierowanych do naukowców na różnych etapach kariery. Na naszym Wydziale realizowane będą kolejne granty w ramach programów OPUS, SONATA i POLONEZ BIS.
Stanisław Szufa laureatem stypendium START

18.05.2023
Nasz doktorant Stanisław Szufa znalazł się na liście laureatów prestiżowego stypendium START przyznawanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.
Grant PRELUDIUM BIS realizowany na naszym wydziale

17.04.2023
W konkursie Narodowego Centrum Nauki PRELUDIUM BIS 4 laureatem został dr hab. Dominik Kwietniak, który otrzymał finansowanie na realizację projektu "Wewnętrzna ergodyczność i jednoznaczność stanów równowagi w układach dynamicznych".
Nagrody w polskiej edycji EUCYS rozdane

12.04.2023
Pierwszą nagrodę o wartości 6.000 złotych otrzymał (drugi rok z rzędu) Bartłomiej Bychawski, student naszego wydziału, zaś drugą nagrodę w wysokości 4.000 złotych przyznano Kacprowi Błachutowi, uczniowi III klasy I LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu, który objęty jest naszym programem tutoringu.