Stypendium ID.UJ

Informujemy, że trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium naukowego dla studentów Wydziału Matematyki i Informatyki UJ w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim w roku akademicki 2021/2022.

Konkurs skierowany jest do studentów I (rok 1 i 2) i II stopnia (rok 1 i 2) kierunków: Matematyka, Matematyka Komputerowa, Informatyka i Informatyka Analityczna na naszym Wydziale.

Termin naboru upływa dnia 30 marca br. o godzinie 23:59.

Regulamin konkursu wraz z wnioskiem o stypendium znajdują się na stronie https://strefaid.uj.edu.pl (zakładka Wnioski stypendialne).

Wszystkich studentów spełniających wymogi określone w Regulaminie zachęcamy do wzięcia udziału w naborze.

Życzymy powodzenia!

Semestraton #SDG 2024 Challenge

Trwa nabór wniosków o stypendium socjalne na semestr letni roku akademickiego 2023/2024

Terminy składania wniosków o stypendium rektora oraz stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków