Aneta Kaczyńska laureatką programu "Nowe technologie dla dziewczyn" realizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę INTEL

Z radością informujemy, że pani Aneta Kaczyńska, studentka informatyki naszego Wydziału, została stypendystką programu "Nowe technologie dla dziewczyn".

Laureatka tak pisze o sobie: "(...) kończę studia magisterskie z informatyki, ze specjalnością nauczanie maszynowe. Swój czas na studiach staram się wykorzystać na branie udziału w ciekawych projektach naukowych i poszerzanie swojej wiedzy, szczególnie z zakresu rozpoznawania obrazów przy pomocy głębokich sieci neuronowych. Stypendium Nowe Technologie dla Dziewczyn jest dla mnie wspaniałą okazją by poszerzyć swoje umiejętności, nawiązać nowe znajomości i przygotować się do pracy zawodowej. Oprócz wsparcia finansowego stypendium oferuje również regularną pomoc mentora - pracownika firmy Intel, a także możliwość odbycia letniego stażu."

Oficjalne wręczenie stypendiów laureatkom odbędzie się 12. października podczas uroczystej gali.

Serdecznie gratulujemy!

Diamentowa Kreda 2021
Sukces naszych studentów i tutorowanych uczniów w elitarnych zawodach matematycznych
Nagroda Premiera za rozprawę doktorską dla Anny Szczepanek