Legitymacje studenckie

W związku z uchyleniem rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 25 lutego 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 legitymacje studenckie i doktoranckie pozostaną ważne przez 60 dni od dnia uchylenia rozporządzenia, tj. do dnia 14 października 2021 r.

Zaleca się studentom posiadającym numer PESEL aktywację mLegitymacji studenckiej.

Więcej informacji na stronie.

Semestraton #SDG 2024 Challenge

Trwa nabór wniosków o stypendium socjalne na semestr letni roku akademickiego 2023/2024

Terminy składania wniosków o stypendium rektora oraz stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków

Harmonogram naboru wniosków o stypendia na rok akademicki 2023/2024