Dmitriy Gorovoy i Radosław Żak nagrodzeni w The European Union Contest for Young Scientists 2021

Z radością informujemy, że Dmitriy Gorovoy z Białorusi, który w tym roku rozpoczyna naukę na naszym Wydziale jako stypendysta Funduszu im. Franciszka Mertensa, otrzymał 3 nagrodę w tegorocznym konkursie EUCYS 2021 Salamanca.

Nagrodę dodatkową Wolfram Research przyznano Radosławowi Żakowi, który również od tego roku będzie naszym studentem i jest stypendystą Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Dziekańskiego Funduszu dla Olimpijczyków.

Z treścią nagrodzonych prac można zapoznać się na stronie konkursu: Dmitriy Gorovoy oraz Radosław Żak.

Serdecznie gratulujemy!

Zmarł Józef Piórek

Godziny pracy biblioteki

Sukcesy naszych studentów w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym im. Vojtěcha Jarníka